Корупція в СБУ

09.09.2015 17:07

Як стало відомо нам, захисникам Чернечого лісу, земельні ділянки поблизу Ходосовки відводилися пільговикам, які мають першочергове право на їх отримання.

Також, нам вдалося зясувати, що співробітники СБУ, які значаться у списках щасливих володарів землі, надавали для оформлення копії посвідчень учасників бойових дій.

Серед прізвищ, які отримали землю, декілька високопосадовців СБУ, зокрема, «новоспечений» генерал-лейтенант, заступник Грицака В.С., Фролов Олег Васильович. Вказана особа також надала копію відповідного посвідчення.

Однак, від працівникив СБУ, нам стало відомо, що Фролов О.В. жодного дня не був у зоні АТО з моменту його проведення, у своєму близькому оточенні зазначав, що не має будь якого бажання вчиняти «героїчні вчинки», і те, що без нього є кому захищати Батьківщину.

І тут згадується нещодавня історія з колишнім Головою СБУ Валентином Наливайченко, якого радник діючого Голови СБУ Юрій Тандіт у прямому ефірі звинуватив у безпідставному отриманні статуса учасника АТО (бойових дій).

Колишньому Голові вистачило мужності визнати свою «провину» та привселюдно відмовитися від статусу пільговика, при тому, що він дійсно на нетривалі терміни відряджався на територію проведення антитерористичної операції і мав всі підстави для його отримання. Інша справа Фролов О.В., якому статус УБД «намалювали» за вказівкою його підлеглі, які даже не спромоглися підкріпити його корінцями талонів про відрядження.

Нам хочеться задати питання Юрію Тандіту, чи вистачить у нього мужності задати питання цьому «Герою» щодо підстав отримання статусу учасника бойових дій, і чи вистачить мужності у Фролова, за прикладом В.Наливайченко відмовитись від цього статусу. Чи в нашій країні привілеї скасовують лише тим, хто «випав з орбіти», так пане Грицак В.С., так пане Шокін В.М., так пане Порошенко П.О.???? За це боролись люди на Майдані???

В свою чергу, завдячуючи безпідставно отриманій «корочці», Фролов О.В. і отримав земельну ділянку у багатовіковому Чернечому лісі. Такі як він, можуть незамислюючись лишити нас, мешканців оточуючих сіл та столиці, «зелених» легень, примушують дихати смогом, що покриває Київську область.

Звертаємось до В.Грицака, Ю.Тандіта та О.Фролова набратись мужності та визнати протизаконність отримання статусу УБД генералом СБУ!!! Але у вас є і інший шлях, підробити документи, за якими отримано статус УБД та покласти їх в архів, чекаючи перевірки компетентних органів.

Телефон Фролова Олега Володимировича, для надання пояснень та додаткових довідкових матеріалів – (067)321-19-35

В будь якому разі, залишаємо за собою право звертатись до Генеральної прокуратури, Президента, громадськості тощо, ми будемо відстоювати свої права до кінця!!!

В свою чергу, скасування статусу УБД Фролову О.В. буде означати, що земельна ділянка отримана ним на підставі сфальсифікованих документів, акт на землю підлягатиме скасуванню. Тому, на нашу думку, цілий генерал-лейтенант повинен пройти іспит насамперед перед своєю совістю, показати народові України своє прагнення змінити державу на краще!!!

Слава Україні!!!

Громадський актив захисту Чернечого лісу

В ТЕМУ: СБУ. Вопросы и ответы