Після виборів в депутатську фракцію Блоку Петра Порошенка був прийнятий мажоритарник з Донеччини Олег Недава, який переміг зі смішним результатом 2 тисячі голосів. До речі, зараз весь його округ окупований. Зокрема, цього депутата було обрано в Углегорську. Перед захопленням в цьому місті була дуже складна ситуація,постійні обстріли, потреба в медичній допомозі. Однак Недава не був поряд зі своїми виборцями в складні дні. Він повністю ігнорував свій округ, бо в парламент Недава пішов не для того, щоб захищати інтереси виборців, адля того щоб проводити корупційні схеми та працювати в інтересах ворогів України.

Адже Олег Недава — відомий менеджер Юрія Іванющенка, кримінального авторитету, організатора бізнесу Сім’ї Януковича, ескадронів смерті на Майдані та сепаратизму на сході України

І це була  велика помилка брати цю особу у провладну фракцію. Цю помилку ніколи не пізно виправити, однак, на жаль, навіть така дрібниця, як мій запит до Президента з приводу виключення Недави з БПП не був підтриманий депутатами та надісланий до Президента.

В цей час Недава, користуючись статусом депутата провладної коаліції, вже створив серйозну загрозу національній безпеці України,коли пролобіював призначення керівника ДП «Артемсіль».

ДП «Артемсіль» — стратегічне підприємство, яке забезпечує країну сіллю, також в шахтах цього підприємства знаходяться найбільші склади стрілецької зброї. Тому ситуація, що склалася на цьому підприємстві зараз є загрозливою для національної безпеки України.

Адже 23.06.2015 керівником цього підприємства був призначений Андрій Юрійович Журавльов. Ця особа в минулому працювала в команді Юрія Іванющенка.

Цю особу пролобіювали на посаду керівника ДП «Артемсіль» інші наближені до Іванющенка особи: бізнесмен Іван Аврамов, який фактично був головним менеджером Юрія Іванющенка, а особливо згаданий вище Олег Недава, нині депутат блоку БПП, в минулому фіктивний засновник та директор підприємств Іванющенка.

Як підтвердження, Андрій Журавльов працював головою правління Єнакіївського цементного заводу в той час,коли цей завод контролював Юрій Іванющенко. Виконуючи замовлення Іванющенка, Журавльов збанкрутив завод, що належав державі, в результаті — він за безцінь дістався Іванющенку, а за тим був перепроданий за ринковою ціною. Ціна була висока, тому що цей завод був єдиним виробником білого цементу в Україні.

Підтвердження цьому факту можна побачити проаналізувавши офіційну інформацію з бази Мінстату і податкової.

Зокрема, в той час, коли Журавльов працював головою правління цього заводу офіційною адресою реєстрації підприємства значилася адреса місто Єнакієве, вул. Марата 1. Це відома в Єнакієве адреса де знаходився офіс Юрія Іванющенка, більшість фірм з його бізнес-імперії були зареєстровані саме там. Як, до речі, й фірма, де він працював офіційно до того,як був обраний депутатом (це можна побачити на сайті Верховної Ради).

Фактично, там знаходився адмінкорпус Єнакієвського коксохіму, підприємства, яке в Україні вважали, таким що належить Ринату Ахметову. Однак воно спочатку повністю належало Іванющенку,потім Ахметову було продано 40% заводу. Як доказ, що Іванющенко контролював це підприємство в 2013 році членами спостережної ради значилися Аврамов і Даяна Іванющенко (дочка Юри Єнакіївського).

Саме тому офіційна адреса реєстрації Єнакіївського цементного заводу, що також контролювався Іванющенко, була не за місцем розташування виробництва, а на Марата, 1.

Пізніше цементний бізнес Іванющенком був проданий разом з директором Журавльовим. Однак не факт, що той став чужий команді Юрія Єнакіївського.

Адже за моєю інформацією його призначення на керівництво «Артемсолі» пролобіював саме Олег Недава.

До речі, в інтернеті можна знайти резюме Андрія Журавльова, на початку цього року він шукав роботу.

Резюме Журавльова від 22.02.2015
І я звертаю увагу, що ця особа вказувала, що готова працювати в місті Донецьку, єдина умова була зарплата в 150 тисяч грн.

Отож особа, яка готова була працювати на терористів-сепаратистів — нині призначена керівником стратегічного заводу України, де розташовані склади зі зброєю, причому в критично небезпечній близькості до фронту. Також зверну увагу, що в цьому регіоні досі має вплив Анатолій Зуєв, помічник Іванющенка в кримінальних справах, саме через нього Іванющенко фінансував та організовував сепаратистів Донбасу.

Отож це призначення створює небезпеку здачі ДП «Артемсіль» під контроль ворога.

Також хочу звернути увагу,що це підприємство є єдиним виробникомсолі в Україні. Зараз це державна монополія. А ось передача заводу в приватні руки може суттєво підняти ціну на сіль в Україні.

За моєю інформацією (яку я найближчим часом перевірю) перший місяць роботи нового керівника свідчить, що він почав банкрутувати підприємство, як свого часу це було зроблено під його керівництвом з Єнакієвським цементним заводом. Тоді він це робив в інтересах Юрія Іванющенка. З тої інформації, яку я маю нині стратегічне підприємство знищується в інтересах команди менеджерів Іванющенка. А це в інтересах держави агресора. Не виключено, що ситуація інспірована ззовні.

За моєю інформацією ДП «Артемсіль» в липні 2015 ВТРИЧІ скоротило обсяги випуску і реалізації солі. За перші три тижні липня відвантаження солі знизилося на 43 %. Якщо за 3 тижні червня було відвантажено 2258 вагонів, то за аналогічний період липня — 1277вагонів.

Зірвалися контракти на постачання солі Європейським партнерам. Лише за 2 тижні липня поставки «Артемсолі» в країни далекого зарубіжжя зменшилася в 8,4 рази або на 881 вагона порівняно з таким же періодом минулого місяця.

Кошти, що надходять від відвантажень здійснених раніше накопичуються.

З початку липня 2015 року ДП «Артемсіль» перейшло на скорочений чотиригодинний робочий день. Зростає невдоволення простих робітників, люди не отримають заробітну плату в повному обсязі. Обмеження роботи підприємства стало результатом різкого скорочення обсягів реалізації продукції.

У середині липня припинилися відвантаження на територію Російської Федерації солі для промислової переробки (концентрату мінерального “Галіт”). Вагони з цим видом продукції зупинені на російському кордоні. На цей момент,відвантаження на російський ринок майже повністю зупинене.

Не відбувається закупівля необхідних для нормальної роботи матеріалів, не проходять планові ремонтні роботи. На підприємстві існує заборона здійснювати фінансові операції. Ростуть борги підприємства.

Кошти, що надходять від відвантажень, здійснених раніше, накопичуються. Завдяки небайдужому до долі «Артемсолі» депутату Соледарської міської ради Роману Махнику і ініціативній групі трудового активу, громадськості стало відомо, що планується перерахування частини цих коштів, у розмірі 25 млн. грн., на рахунки комерційного банку «Південний», що належить Сім’ї Януковича.

Завдяки розголосу профільний міністр зупинив цю аферу в останній момент, яка загрожувала повному фінансовому паралічу підприємства.

Взагалі робота «Артемсолі» практично паралізована. Підприємство опинилося під загрозою повної зупинки!!!!

Стан ДП “Артемсіль” у липні 2015