В ніч з 31 липня на 01 серпня цього року, приблизно 0 01.30 год невідомими особами було атаковане помешкання колишнього заступника начальника Управління Служби безпеки України в Рівненській області Назарука Олега Васильовича, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Волинська, 16. Було кинуто дві бойові гранати та кілька флаконів із запалювальною сумішшю (пошкодження будинку можна сфотографувати за вказаною адресою, вони мають місце на південну сторону). На той час знаходилась дома його дружина — Назарук Ірина — дочка бувшого заступника голови ОДА Юхименка А.О., яка дуже злякалась та могла спочатку нічого вдіяти. 

Вказаний бувший СБУшник є люстрований, тому що був фігурантом численних корупційних конфліктів під час роботи у відділі боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Під кінець роботи в силових органах активно кришував контрабанду, нелегальне виготовлення спирту, видобуток бурштину, прикривав незаконну діяльність чиновників у сфері будівництва та розподілу бюджетних коштів, тощо. Вказаний будинок належить його батьку — Назаруку Василю, який у свій час керував обласним УКБ та постійно незаконно збагачувався за рахунок зловживання своїм службовим становищем.

Під час вибуху було також пошкоджено один із автомобілів що стояв на подвір”ї. До речі, у Назарука О.В. був доволі помітний автомобіль марки “Мерседес” з номерними знаками 0777, який він примудрився в стані алкогольного сп”яніння вщент розбити та відразу придбати нове авто тієї ж марки але вже значно дорожче. Звісно номерні знаки були використані ті самі. У дружини, яка тільки займається викладацькою діяльністю “зовсім випадково” з”явився автомобіль “БМВ Х6” з номерними знаками 2001, мабуть рік весілля або знайомства з нареченим. Цікаво, у момент вибухів вона думала звідки могли взятись кошти на придбання такого дороговартісного авта?..

Вказаний патріот на даний час причетний до незаконного видобутку бурштину в особливих велеких розмірах. Єдине, що йому зараз не зовсім сприяє у бізнесі, оскільки, боротьба з цим злом ведеться на найвищому державному рівні.