Обурені батьки вихованців ДНЗ №228 збирають шокуючі факти діяльності завідуючої столичного дитячого садочку Некришевич Діани Леонідівни. Скільки ще часу керівники управління освіти Печерського району закриватимуть очі на скарги та звернення батьків і чому в нашій країні відповідальні посади досі обіймають непрофесіонали?

Протягом 2013-2014 р.р. до Печерської районної в м. Києві адміністрації неодноразово подавалися скарги щодо роботи Некришевич Діани Леонідівни у ДНЗ № 228 та її недостойної поведінки. На жаль, на всі скарги відповідь була одна — факти не підтверджені.

Некришевич Діана Леонідівна неодноразово знаходилась на робочому місті у нетверезому стані, дозволяла собі нецензурно висловлюватись у присутності дітей. Цю інформацію підтверджують вихователь та батьки, а також сусіди будинку, в якому знаходиться ДНЗ № 228 (копії актів знаходяться у Печерській районній адміністрації). Попереднім місцем роботи Діани Леонідівни був ДНЗ № 159 Шевченківського району, з якого вона звільнилась за власним бажанням, проте, є інформація, що причиною звільнення була її недостойна поведінка та перебування на роботі у нетверезому стані.

Незважаючи на це, Діана Леонідівна продовжує свою трудову діяльність у закладі освіти. Ось лише деякі факти, які підтверджують, що дана особа не має права обіймати посаду завідуючої:

  1. У серпні-жовтні 2013 р. завідуюча Некришевич Д.Л. збирала гроші у батьків своїх вихованців. Куди пішли ці гроші невідомо – жодного звіту про витрати не надано представниками садочку. У липні 2014 року, під час перевірки, яку проводила Печерська районна адміністрація, було виявлено, що факт передачі грошей не підтвердився. Висновки були зроблені на підставі телефонних розмов перевіряючих з батьками, але прізвища батьків не були вказані (і невідомо, чи були взагалі такі переговори). Батьки наполягають, що гроші завідуючій передавали особисто в руки. За неодноразовою вимогою батьків 31 березня 2015 року відбулися загальні батьківські збори, які проводила в.о. начальника управління освіти Печерського району Лавриненко О.Б. Батькам, які підписували скарги щодо збору грошей, не дали слова (є запис зборів на диктофоні). Деякі з батьків, які особисто в руки здавали Некришевич Д.Л. гроші, не побачили своїх прізвищ у списку. Некришевич Д.Л. не змогла відповісти на жодне запитання з боку батьків, а шановна пані Лавриненко Оксана Борисівна пообіцяла проведення службового розслідування та натякнула невдоволеним батькам, що їм краще змінити дитячий садочок. Представник адміністрації вважає, що доцільніше батькам змінювати садочок, ніж звільнити одну людину і налагодити роботу у ДНЗ № 228?
  2. За час роботи Некришевич Д.Л. на посаді завідуючої рейтинг ДНЗ № 228 з п’яти балів знизився до трьох балів,а в усіх діях завідуючої відчувається впевненість в підтримці людей, за спинами яких вона відчуває себе, як за кам’яною стіною. Одним з покровителів вважається начальник відділу дошкільної освіти — Резенчук Наталія Володимирівна.
  3. За часів Некришевич Д.Л., діти залишались без вечері, проте, завідуюча не понесла за це ніякого покарання.
  4. За один рік роботи Некришевич Д.Л. з дитячого садочку звільнилося 6 працівників. Деякі з цих людей пропрацювали в цьому дитячому садку багато років і звільнилися тому, що не могли працювати під керівництвом цієї завідуючої. Є декілька заяв цих співробітників на ім’я голови Печерської районної адміністрації в м. Києва, що вони вимушені були звільнитися за власним бажанням, тому що їм не давали нормально працювати. На жаль, на ці заяви ніхто не реагує. В ДНЗ № 228 з’явився так заний «клан» із чотирьох працівників (вихователя середньо-старшої групи, музичного керівника, вихователя ясельної групи, яка за сумісництвом є мамою завідуючої Некришевич Д.Л., і яка була звільнена с посади завідувача ДНЗ № 2 у зв’язку виходом на пенсію). Цей «клан» робить все для того, щоб «небажані в колективі» працівники звільнилися за «власним бажанням».
  5. Після останньої скарги батьків, які незадоволені Некришевич Д.Л., почали дискредитувати дітей. Після урочистого ранку, присвяченого святкуванню 8 Березня, у садку завжди починається підготовка до наступного свята — випускному для дітей, які йдуть до школи. завідувач Некришевич Д.Л. та музичний працівник Балашук І.І. зробили все, щоб випуск не проводився, не зважаючи на те, що під час зборів Лавриненко О.Б. наказала провести свято. Сценарій випускного з’явився тільки у кінці квітня, а не на початку березня. Для підготовки залишається 2-3 тижні, а цього часу недостатньо. Це є злісним порушенням функціональних обов’язків з боку Некришевич Д.Л. та музичного керівника Балашук І.І., а також прав наших дітей. Вісім дітей залишили без свята…
  6. Жахливий стан дитячого майданчику ДНЗ № 228. Систематично порушується «Інструкція з життя та безпеки дітей». Обладнання на дитячому майданчику знаходиться в аварійному стані і не ремонтується (фото додаються). Для того, щоб навести лад на дитячому майданчику, Некришевич Д.Л. не вистачає часу….або бажання?