Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:

За чиї ж мільйони купили Авакова

06.09.2015 23:55

З інсайдерського джерела до активістів Полтави почала надходити інформація про те, що в кінці серпня на зустрічі випускників бізнесмен Олександр Павлюченко заявив, що повністю тримає у своїх руках всі правоохоронні органи Полтавщини. Так, у пафосній формі, щоб придати собі образу свого кумира Аль Капоне, він заявив, що 10 мільйонів гривень – то не гроші, і за нормальної роботи він їх відіб’є за місяць. Тому без вагань вирішив допомогти своєму помічнику, начальнику УМВС України в Полтавській області полковнику міліції Олегу Беху, і при особистій зустрічі з помічником Арсена Авакова Чоботарем та попрохав його залишити цього «кваліфікованого» працівника на посаді. При цьому передав  для Авакова свій скромний подарунок.

Окрім того він заявив, що ця полтавська псевдогромадськість зі своїми публікаціями йому до лампочки і він з легкістю вирішить питання про призначення свого обласного прокурора.

То хто ж насправді такий Олександр Павлюченко і чому з такою віддачею він допомагає Олегові Беху та спійманому на хабарі начальнику ДАІ Петру Блажівському? А відповідь проста: Олександр Павлюченко в минулому притягувався до кримінальної відповідальності за розкрадання газоконденсату з транзитних трубопроводів Полтавщини. Саме тому він так щедро допомагає своїм  помічникам, які сприяють у розвитку його злочинного промислу.

З неодноразових розслідувань полтавських журналістів випливала особиста зацікавленість  «Бульби» Олександра Павлюченка до організації та проведення систематичних крадіжок газоконденсату. Тому йому так потрібні на місцях   Олег Бех та Ян Стрелюк, які так смиренно та відчайдушно захищали його злочинні схеми.

Насправді ж нічого вічного немає, і тому спільними зусиллями ми вже перемогли Яна Стрелюка, якого звільнили з посади прокурора Полтавської області за кришування крадіжок газоконденсату. Думаю, і Арсен Борисович Аваков напередодні виборів не захоче ризикувати своїм особистим рейтингом,  схаменеться, і все ж таки звільнить з посади Начальника УМВС України в Полтавській області Олега Беха та поламає усі газолінові схеми пана «Бульби».

О. Розумовський