Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:

Чому поплічник Януковича-молодшого – кандидат на керівну посаду у СБУ?

05.08.2015 15:29

Як стало відомо МДО «Депутатський контроль», найближчим часом одну з керівних посад у Центральному управлінні СБУ може обійняти такий собі полковник Анатолій Сандурський. Серед співробітників відомства це викликало великий резонанс, адже є немало інформації про корупційні діяння цього «службовця».

Послужний список у пана Сандурського доволі специфічний, і це зовсім не тяжка оперативна служба, а  «хлібні» посади, де завжди працювали тіньові оборудки. Почав кар’єру офіцер у відділі боротьби з контрабандою Відділу боротьби з корупцією та оргзлочинністю київського СБУ. Єдина відома інформація про нього з тих часів – імовірна участь у контрабанді крадених європейських автомобілів.

Далі було звільнення (причини його невідомі, але здогадатися можна). Проте потім Анатолій Сандурський несподівано повернувся аж у Департамент контррозвідувального захисту економіки держави, де з 2005 аж до 2012 року «трудився» над ліквідацією конвертаційних центрів.  За даними ряду джерел, у цей час він був у близьких стосунках з Головою наглядової ради «Південкомбанку» Р. Циплаковим, який був соратником Януковича-молодшого і завдавав державі мільярдних збитків.

Більше того, цей полковник працював  разом із генерал-майором В. Балахоновим, відомим як людина екс-глави СБУ (по суті, російського агента!) Якименка. А під час Майдану займав високу посаду у Хмельницькому відділі СБУ, співробітники якого у лютому 2014 року розстріляли мирну акцію протесту! Уже цього достатньо, аби за люстраційним законом відсторонити А. Сандурського від будь-яких посад!

Проте навіть після Майдану він зміг улаштуватися – на цей раз у зоні АТО. І що цікаво: неофіційно про нього знову говорять лише як про «кришувальника» – на цей раз уже контрабанди пального. А тепер замість заслуженого слідства за підозрою у корупції полковнику дають високу посаду?

МДО «Депутатський контроль» буде стежити за тим, щоб А. Сандурський не уникнув справедливого розслідування усіх своїх дій, та не допустить, щоб безпека України опинилася у руках нелюстрованих «спеціалістів» із таким «багатим» корупційним досвідом!

Джерело: Багнет